Söz | 1.Bölüm

29
5“YAYIN GÜNLERİ SADECE TV’DE!!!”

Yeni Dizi “Söz” Her Pazartesi Saat: 20:00’de Star’da!!

Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi, TIMS&B yapım imzalı SÖZ, 1. Bölümü ile Star TV ekranlarında yayın hayatına başladı.

Türkiye’de ilk defa Genel Kurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı iş birliği ile gerçekleştirilen ‘SÖZ’, bir “Özel Kuvvet Timi’nin” hikayesini konu alıyor.
Ön hazırlıkları 1 yıl süren ve çekimleri yaklaşık 3 aydır devam eden ‘SÖZ’ de kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını, Atakan Arslan, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Volkan Uygun, Oktay Samurkaş canlandırıyor.

Terör faciası Üsteğmen Yavuz’un hayatını değiştiriyor

İstanbul’da yaşanan büyük bir terör saldırısı sonucu onlarca insanın hayatını kaybetmesi ve bu facianın ülkede büyük bir infiale yol açması ile Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu’nun (Tolga Sarıtaş) hayatı da bir yeni bir akışa sürüklenir.

Özel Kuvvet Timi oluşturuluyor

Saldırıyı üstlenen terör örgütü ikinci bir eylem olarak sivil bir vatandaşı kaçırınca, örgütün ele başını yakalamak ve kurtarma çalışmasını tamamlamak için Özel Kuvvetler Komutanlığı bünyesinde yeni bir tim oluşturulmasına karar verilir.

Rehini kurtarmak için zaman git gide daralırken Tim Komutanı olan Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu, kendi hayatını tehlikeye atmak pahasına harekete geçer. Yolları vatan sevgisinde birleşen Tim birbirlerine hem kardeş hem vatan hem de siper olacaktır.

Yönetmen – Yağız Alp Akaydın
Yapımcı – Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı – Fatmanur Sevinç
Senaryo – Ethem Özışık
Drama Direktörü – İlkay Doğan
Müzik – Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni – Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni – Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Atakan Arslan, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Volkan Uygun, Oktay Samurkaş, Nil Günal, Ece Okay, Melisa Yıldırımer, Mehmet Uslu, İlayda Ildır, Şirin Ötüken, Çınar Altıntaş

Söz Resmi YouTube Kanalını takip edin:

Söz Resmi Facebook Sayfası:
Söz Twitter Sayfası:
Söz Instagram Sayfası:

Tims & B Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page):
Tims & B Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page):
Tims & B Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page): Müzik: Emir Yargın & Arel Koray Nalbant

Nguồn:https://duancocobay.com/

Xem Thêm Bài Viết Khác:https://duancocobay.com/dau-tu

29 COMMENTS

 1. Yahu bən söz dizisinin delisiyim nedən bittiki şimdi.Söz dizisine bakarkən hem aladım hem güldüm güzəl bi anlar yaşadım.Söz dizisini okadar çok seviyorum ki,yenidən başdan aya bakmaya başladım
  SÖZ DİZİSİNİ SEVİYOMUYDUNUZ❓

 2. 19:26 lan o kadın 81.bölümde mi ne oynamamışmıydı. Hani yavus dosta oyun oynadığı sahne, kahve patlamadan önce bombacıları toplatmıştı. O kadın da vardı.

 3. güzelim oyuncaları mahvettiler hepsi de farklı dizlerede ama bu dizi bitmemeliydi,her pazartesi halen bekler gibiyim

 4. BİZDEN SONRA Kİ NESİLLER BİZ YORUMLARI BURAYA BIRAKIYORUZ BELKİ SİZ CEVAP VERDİĞİNİZ DE BİZ DÜNYA DA OLMAYIZ KIYMETİMİZİ BİLİN BE…

 5. 아이 데리러 간 여성.참 어리석네요. 마음은 고상하겠지만 엎드리지도 않고
  괜히 남친 마음만 상하게 하고. 병원 의사만 괘롭히네요

 6. 19.01.2020 söz yeni baştan izlemeye devam 🥰🙂 beğenin de sayımızı bilelim gördüğün tarih ve saati yaz 😁

 7. Arkadaşlar Birşey'in Farkına vardınız mı bilmiyorum ama SÖZ Dizisinin 1.bölümünde bir Şehit var İlk 5 Dk'lık o Şehit Şuan ilk sıradaki asker gülüyor hatta nasıl olur da ilk başta Şehit Olup Sonra Diri diri Helikoptere Operasyona gidebiliyor
  Senarist ve Yapımcılarda iyice salak OLMUŞ BAYA ÇOK İFŞA VAR SÖZ Dizisinde

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here