İRAN'A GELDİM! 1 Dolar 128.000 Riyal olmuş – İran'da sokaklar, yaşam ve olaylar nasıl?

25
3Selamlar arkadaşlar, İran ‘a geldim. 1 Dolar 128.000 Riyal olmuş – İran’da sokaklar, yaşam ve olaylar nasıl? Cambly’yi bu kodla 15 dk ücretsiz deneyebilir, %50 yeni yıl indiriminden yararlanarak +1 ay da hediye kazanabilirsiniz: 15seyahat

Üye olmak için:
İndirim linki:
*İndirim sınırlı sayıda kişi için geçerlidir.

Bu videoda çat kapı geldiğim bir ülkeden günaydın diyerek başladım. 2015 yılında 4 yıl önce geldiğim iran bugünler farklı olaylardan geçerken bende yakından gözlemlemek için iran’a ucuz uçak bileti bulunca atladım gittim. İran’da para birimi şu an çok değer kaybetmiş o yüzden bize göre her şey ucuz gibi gelsede halka göre baya can sıkıcı ekonomik bir krizden geçiyorlar.

İran’da ayrıca ilginç teknolojik gelişmeler olmuş. Mesela Netflix yerine Filmimo izliyorlar. Alışveriş Amazon vb siteler yerine kullandıkları yerel siteleri var. Uber yerine Snap diye bir uygulama kullanıyorlar. Yemek sepeti yerine Snapfood var mesela. Bir çok IT girişimleri Iran’da beni şaşırttı bende bu İran turu videomda size bunlardan da bahsettim. Bir kaç farklı konuda ele aldığım bir İran serisi olacak. Umarım izlerken keyif alırsınız.

Destek için ücretli üyelik ve bilgi paylaşımı

Yeni seyahat portalımız :

İnstagram:
Facebook:
Twitter:

Twitch hesabım (canlı yayın)

HEDİYELER ve ÜCRETSİZ DENEMELER

Airbnb 130 TL seyahat kredisi (250 tl üstü rezervasyonda):
Airbnb 100 USD ev sahipliği kredisi (100 usd üstü ev sahipliğinde)

Cambly Youtube Kanalı:
Blog:

İş Teklifleri (Business) emredurmus@creator.st

Merhaba Ben Emre Durmuş , 4 yıldan beri dünyayı geziyorum ve bunu yaparkende öğrendiğim, deneyimlediğim ve eğlendiğim bir çok şeyi video olarak Youtube kanalımda paylaşıyorum. Kanalımda seyahat içerikleri, macera, belgeseller, günlük vlog, ve bilgi veren tatil – seyahat videoları hazırlıyorum. Abone olarak dünya turu macerama ortak olabilirsiniz. Sevgiler 🙂

Nguồn:https://duancocobay.com/

Xem Thêm Bài Viết Khác:https://duancocobay.com/dau-tu

25 COMMENTS

  1. Quit interesting, being Iranian of Azeri origin…..damn the way you speak Turkish is way too fast….I can keep up, but it's rather too stressful…..

  2. Türk yurdunda Türkçe konuşuyorsun emre ve şaşırıyorsun. Ekmeğe çörek deyince anlamıyor ama farsça nün deyince anlıyorsun. 'nun farsça bir kelime onuda kürtçe yaptın. Aferin sana. Keşke biraz tarih okuyupta dolaşsan dünyayı.

  3. Azerimisin demicen azeri diye bi ırk yoktur azerbaycan Türk ü vardır onlarda Türktür cok geziyon ama bilmiyon🇦🇿

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here